Hokery – sprawdzony zakup do małej kuchni

hokery w kuchni

Urządzasz małą kuchnię? W takim przypadku nie musisz wcale rezygnować ze stworzenia w niej miejsca do spożywania posiłków wspólnie z bliskimi. Aby zaoszczędzić przestrzeń, warto wybrać wtedy hokery dostawiane do blatu. Jakie modele sprawdzą się wówczas najlepiej?

W małych kuchniach często nie posiadamy aż tak dużo miejsca, aby umieścić w nich stolik z krzesłami. Nie oznacza to jednak, że kuchnia czy aneks kuchenny nie mogą posiadać miejsca, w którym będzie można coś przekąsić razem z najbliższymi.

Niewielkie przestrzenie kuchenne mogą być wymagające w aranżacji, ale dzięki doborowi odpowiedniego wyposażenia można stworzyć w nich atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń. Wtedy kapitalnym pomysłem mogą być hokery!

Hokery to krzesła o wyższych siedziskach, które przeznaczone są do umieszczenia przy blatach. Nazywane są także krzesłami barowymi, ponieważ to właśnie tam spotykane są one najczęściej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby hokery zastosować także w swoje kuchni. Co warto wtedy wybrać?

Hokery – kompaktowe wymiary, maksimum komfortu

W sklepach prowadzących sprzedaż hokerów możemy znaleźć wiele różnych modeli. Do dyspozycji mamy między innymi hokery w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, industrialnym czy też skandynawskim, dlatego możemy dostosować je specjalnie do wybranego stylu wnętrza – niezależnie od tego, jaki mamy gust.

Pod względem swoich wymiarów hokery nie zajmują dużo miejsca, dlatego też można umieścić je także pod blatami kuchennymi, aby nie przeszkadzały podczas korzystania z kuchni. Najmniej miejsca zajmą hokery bez podłokietników, ale jeśli zależy nam na większym komforcie, warto zdecydować się właśnie na taki model.

Poszukiwacze wygód powinni także postawić na hokery wyposażone w tapicerowane siedziska oraz oparcia, które zapewniają miękkie podparcie dla ciała. Gdy jednak ze względu na ryzyko zabrudzenia tapicerki nie chcemy kupować hokerów tego typu, możemy wybrać modele z twardymi siedziskami, ale dokupić do nich poduszki – będą łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ możemy je prać.

Gdy chodzi o materiały, do produkcji hokerów stosuje się różnego rodzaju drewna, metal czy też tworzywa sztuczne. Hokery mogą posiadać jedną nóżkę albo trzy lub cztery nogi. Wybrane modele posiadają funkcję obrotowego siedziska oraz funkcję regulacji wysokości siedziska, co pozwala na dopasowanie ich do wysokości blatu.

Hoker Krokus

Gdzie można kupić komfortowe hokery do kuchni?

Chcesz zdecydować się na wygodne hokery w swojej kuchni? Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby złożyć na nie swoje zamówienie! W takim przypadku z dostępnymi modelami można zapoznać się nawet teraz on-line!

W sklepach internetowych możemy znaleźć wiele stylowych hokerów, które sprawdzą się także w małych kuchniach. Warto sprawdzić między innymi hokery w sklepie Centrum Krzeseł, który oferuje pełną paletę wysokiej jakości siedzisk doskonałych do wielu wnętrz, w tym między innymi do kuchni i aneksów kuchennych. To kilkadziesiąt różnych modeli hokerów, które będą kapitalnie prezentowały się w wielu aranżacjach.

Gdy chcemy mieć pewność udanego zakupu, sprawdźmy wcześniej ich wymiary, aby pasowały one do wielkości kuchni oraz do wysokości blatu. W przypadku zakupów on-line mamy jednak możliwość dokonania zwrotu – nawet jeśli okaże się, że nie trafimy z modelem, mamy prawo do zwrotu. W sklepie internetowym Centrum Krzeseł zarówno przesyłki, jak i zwroty są darmowe!

hoker wind
Hoker Wind

Zatem wtedy, gdy chcemy stworzyć w małej kuchni komfortowe miejsce do spożywania posiłków, wcale nie musimy iść na kompromisy. Dzięki hokerom można przygotować je przy blacie bez potrzeby ustawiania we wnętrzu stolika z tradycyjnymi krzesłami!

Zobacz, również